Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w tych czasach wcale nie jest łatwe. Wielu z nas zadaje sobie pytanie czy robić to samemu czy zlecić firmie która zrobi to za nas. My jako osoby z długim doświadczeniem nie odradzamy samemu pozycjonowania stron www jednak każdy musi wiedzieć że wcale w dzisiejszych czasach nie jest to takie łatwe.

Odradzamy dla początkujących pozycjonować SWL-em

Wielu z nas chce od czegoś zacząć pozycjonowanie swojej strony najczęściej naczytają się w internecie że najszybciej jest za pomocą swl-a (system wymiany linków) Polega to na tym że kupujemy pkt i wrzucamy swoje linki do jakiegoś znanego SWL-a np systemy znane to Seomatik, eweblink, statlink etc… Proszę także pamiętać że rozróżniamy 2 rodzaje systemów SWL nasze linki mogą się wyświetlać w sposób stały lub rotacyjny. Nie polecamy tego początkowym „amatorom” pozycjonowania stron www. Zazwyczaj kończy się to filtrem ręcznym lub alergorytmicznym a wyjście z filtra to już nie takie proste… Fakt może i proste dla osób z doświadczeniem ale i wymaga później trochę czasu żeby wejść z takiego filtra.

 

Pozycjonowanie stron

Jeśli planujesz sam pozycjonować swoją stronę poczytaj na ten temat w internecie z  rożnych źródeł na pewno znajdziesz coś dla siebie lub zleć to specjalistom np. nam polecamy pozycjonowanie Szarek skutecznie i szybko