Czy w Seo istnieją mity i legendy? Czytając niektóre fora widzę jak w branży pozyconerskiej każdy podchodzi do tego tematu w różne sposoby.
Ostatnio czytałem na facebookowy-m poście że seo-wcy robią sobie konkurs a fraza jaka występuje w tym konkursie to o dziwo Jednorożec SEO która chyba każdego miło zaskoczyła. Przypomnę że ostatnim takim konkursem którym zrobili chłopaki była fraza także bardzo ekstremalna jaka ? Wypas owiec w Bieszczadach no cóż wiele tutaj można mówić o tych 2 frazach ale ambitne to one nie są, ale jak ktoś powiedział: Jakie frazy takie w Polsce mamy pozycjonowanie.

Co to jest jednorożec ? w Seo

Jednorożec to taki  mit każdy o nim mówi nikt go nie widział, podobnie ma się do trust-u domeny każdy o nim mówi nikt nie wie jak zrobić i czym jest i jak działa… Dlaczego powstał taki konkurs na tą frazę o jednorożcu? Ciężko powiedzieć może zabawa,może pozycjonerzy się nudzą, ciężko powiedzieć jaki właściwie cel miał ten konkurs, czy te wezwanie… Jeśli czujesz się dobrym seo-wcem w branży pozycjonowania możesz spróbować się z najlepszymi i spróbować przebić ich na tą frazę… Po co wziąłem udział w tym konkursie i napisałem ten tekst na „kolanie” chyba dlatego żeby zobaczyć czy domena ma jakąś tak moc i zmierzyć się z niektórymi jednorożcami w branży pozycjonowania.

Seo to nie jednorożec

Teksty seo pisane zlecać czy samemu ?

Z racji tego że ten tekst był napisany od niechcenia i  „na sztukę” by tylko zobaczyć jak domena wejdzie mocno w serpy postanowiłem poświecić te moje 5 minut które uważam że jest wyrwane z życiorysu mojego no ale cóż nie sądzę żeby ktoś  pisał mi z chęcią o jednorożcu z wielką dumą. Więc podsumowując  tekst został napisane na szybko, bez udziału cop-y i jest to tylko dla mnie zabawą